200 TL Dünya Kupası Bonusu Bets10’da

200tlbonusbets10Bets10 Dünya Kupası heyecanını yaşayabilmeniz için hesabınıza yatıracağınız parayı 200 TL’ye kadar ikiye katlıyor!

Hemen şimdi hesabınıza giriş yapıp bonusunuzu alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanya 13 Temmuz 2014 saat 23:59′da sona ermektedir. 13 Temmuz Pazar saat 23:59′a kadar kullanılmayan bonus hakkı otomatik olarak kaybolacaktır.
200 TL’ye kadar %100 Para Yatırma Bonusu’nu alabilmeniz için para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 200 TL Bonus alabilmeniz için en az 200 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir.
4 Haziran 2014′den sonra kayıt olmuş kullanıcılarımız bu bonustan faydalanamazlar, bunun yerine 200 TL’ye kadar %100 İlk Para Yatırma Bonusundan faydalanabilirler.
İlk kez para yatırma işlemi yapacak kullanıcılarımız Dünya Kupası Bonusu yerine 200 TL’ye kadar %100 İlk Para Yatırma Bonusundan faydalanabilirler.
Aksi e-posta yoluyla belirtilmemişse maksimum bonus miktarı 200 TL veya 75€’dur.
Bu kampanyadan her müşteri sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Kampanya tek bir para yatırma işlemi için geçerlidir. Arka arkaya yapılan işlemlerden bonus seçilen ilk işleme bonus verilir.
Eğer bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünuyorsanız ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız, lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetlerimiz ile temasa geçiniz.
Bonusunuz At Yarışı ve Poker bölümleri haricinde kullanılabilir.
Bonusun çevrim şartları Genel Bonus Kuralları sayfamızda belirtildiği gibidir. Bonus, alındıktan sonraki 30 gün içerisinde çevirilmelidir. 30 gün içerisinde çevirimi tamamlanmayan bonus ve bonus ile kazanılan miktarlar, hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Bets10 kampanyayı gerektiği takdirde iptal etme hakkını saklı tutar.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarının kapatılma hakkını saklı tutar.