Oyunlarda Dünya Kupası Boyunca 200 TL Sürpriz Bonus

bets10 oyunlar bonusu 200 tl
bets10 oyunlar bonusu 200 tl

Bets10 World Toto ya da Sanal Lig oyunlarında oynayan herkese Dünya Kupası boyunca her hafta 250 TL kazandırıyor!

Aşağıda belitrtilen tarihler arasında 100 TL oynayan herkes 20 TL, 250 TL oynayan herkes 60 TL,1000 TL oynayan herkes 250 TL kazanıyor.

Kampanya Şartları

Kampanyadan yararlanabilmek için 13 Haziran- 6 Temmuz tarihleri arasında yukarıda belirtilen tarihlerde ‘oyunlar’ bölümündeki Sanal Lig ve World Toto oyununda toplamda en az 100 TL’lik tekli veya kombine bahis yapılması gerekmektedir.
Bonuslar her periyod için bir sonraki Salı günü hesaplara tanımlanacaktır. Örnek: İlk hafta kazanılacak bonusların ödemesi 17 Haziran’da gerçekleşecektir.
Bonusu alabilmek için “Hesabım”, “Bonuslarım” sayfasındaki “Dünya Kupası Oyunlar” bonusunu seçip, “Bonusu Al” butonuna basılması gerekmektedir. Bonusun 5 iş günü içerisinde oyuncu tarafından belirtildiği şekilde alınması gerekmektedir. Aksi takdirde bonus hesaptan otomatik olarak silinecektir.
Bu kampanya, sitedeki başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bu kampanyadan bir Bets10 müşterisi sadece bir kez yararlanabilir.
Kazanılan bonuslar için Genel Bonus Çevirim şartları geçerlidir. Bonusunuz At Yarışı ve Poker bölümleri haricinde kullanılabilir.
Bu kampanya, sitedeki başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bu kampanya tüm Bets10 müşterileri için geçerlidir.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarının kapatılma hakkını saklı tutar.